אתר מסחר

אתר מסחרי

מסחר המקוון הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם פעם קניית מוצרים דרך האינטרנט עוררה חשד והססנות, הרי שהיום זו פעולה טבעית אותה מבצעים מליוני גולשים מדי יום.
ארקדינט הקימה מערך פתרונות אינטרנט הכולל בניית אתרי מסחר אלקטרוני בקוד פתוח , הנועד לענות על צורכיהם של בעלי עסקים המעוניינים למכור באינטרנט. אנו שמים דגש על נוחות ממשק משתמש, אבטחה, עיצוב מושך ומזמין וטקסט שיווקי המותאם גם לגולש באתר וגם למונעי החיפוש (משם יגיעו אלייך הגולשים).
היום כל אחד יכול לבנות אתר, אבל בכל הנוגע לאתרי מסחר אלקטרוני, מדובר בעסק למקצוענים. האתר הוא החנות שלך ומהווה את הגורם ליצירת קשר ראשוני או הימנעות ממנו, של אילו שהנך מעוניין בקשר עמם. במקרה כזה, לא תוכל להרשות לעצמך להתפשר.
ארקדינט מספקת שירותים של בניית אתרי מסחר אלקטרוני ומציעה את כל הנדרש להקמתם, תחזוקתם והצלחתם. אנו ננתח עבורך את קהל היעד, נגדיר את מטרות האתר, נאפיין אותו מבחינה טכנולוגית ועיצוב גרפי ונדאג לפרסום אתר מסחר אלקטרוני ולקידומו במנועי החיפוש.
בארקדינט נספק לך מערכת בניית אתרי מסחר אלקטרוני להקמת חנות וירטואלית חדשנית וידידותית למשתמש. תוכל לנהל אותה מכל מקום – מהבית, מהמשרד ואפילו כשאתה בחופש. החנות הוירטואלית היא התשובה המושלמת לצרכייך העסקיים.
מערכת המחסר האלקטרוני מאפשרת לנהל ולהציג כל מוצר ולמכור אותו לקונה (הגולש) באופן מידי ואינטראקטיבי – וכך לתת לו הרגשה כאילו הוא נמצא בחנות אמיתית.

http://www.arkadynet.co.il/wp-content/uploads/2017/09/cropped-ARKADYNET300.jpg

ארקדינט מספקת פתרונות מהמתקדמים ביותר בשוק תוך כדי מתן שירות מהיר , אמין ומקצועי בכל מקום ובכל עת –השירות שלנו חוסך ללקוחותינו זמן וכסף יקר !
חברת ארקדינט פועלת בשלוש תחום. מספקת פתרונות מחושב, אינטרנט ותקשורת


פתח קריאת שירות

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון?זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון? נציגינו עומדים לרשותך וישמחו להציג בפניך את הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים עבורך.


 
Help-Desk