מערכת אינטרקום ובקרי כניסה

מערכת אינטרקום

אינטרקום הינו מכשיר דומה לטלפון המשמש ככלי תקשורת בין חדרים וחלקים שונים של אותו בניין. השימוש הנפוץ ביותר במכשיר זה הוא לצורך שיחה לבירור זהותו של אדם המבקש להיכנס אל המבנה ועומד מחוץ לדלת הכניסה. מערכות מיגון נותנת שירות כולל של: ייעוץ, תכנון והתקנה של מערכות אינטרקום. מערכות מיגון ואבטחה אינטרקום לבתים פרטיים, בתים משותפים , מוסדות, ארגונים, מפעלים.

  • התאמת המערכות לצרכי הלקוח .
  • מערכות האינטרקום משולבות מצלמה.
  • הפעלה בקודנים ספרתיים , לחצנים ו/או טביעת אצבע.
  • שילוב במנעולים מתקדמים.
  • מערכות אינטרקום מוגני מים
  • פתיחה באמצעות מרכזיות טלפון ביתיות ועסקיות.
  • מערכות אינטרקום לתעשייה בתקן מוגן התפוצצות.

מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה הן מרכיב חשוב באבטחת בבניינים חכמים ומהוות חלק נוסף במערכות האבטחה וההתראה של מבנים. חברת ארקדינט מתקינה מגוון מערכות בקרת כניסה המיוצרות ע”י החברות מהמובילות בעולם ומגיעות בתצורות שונות: 

כניסה בהקשת קוד בלבד

סוג אחד של מערכת בקרת כניסה מבוסס על מעין סיסמא, קוד מספרי. בהרבה מאוד בנייני מגורים ניתן למצוא קודן לדלת כניסה המשולב ביחד עם האינטרקום. קודן שכזה מאפשר כניסה מהירה אל הלובי גם מבלי שצריך להתעכב ולהשתמש במפתח וכן מבלי שצריך לצלצל באינטרקום. אך לא רק במבני מגורים ובדלתות הכניסה ניתן להתקין קודנים. קודן ניתן לשלב גם בדלתות של כניסה לבית פרטי וכן בכניסה לעסקים. זהו פתרון טוב למדי, אך כיום יש בנמצא גם אפשרויות נוספות לבקרת כניסה.

בקרת כניסה ביומטרית וגלאי קרבה

קודן לדלת הכניסה, אינטרקום ואפילו מצלמות יכולים להוות אמצעים טובים מאוד לבקרת הכניסה. אבל טעות היא להניח שלא קיימת אפילו התקדמות נוספת. כיום, טכנולוגיות שהיו עד לא מזמן בחיתוליהן ומחירן היה יקר הפכו כיום נגישות לכל כיס. בקרת כניסה ביומטרית, למשל, אפשר להתקין במחיר סביר וליהנות מבקרת כניסה מושלמת. איך מערכת שכזאת עובדת? מדובר בפתרון המשולב מחשב שבו נשמרים טביעות האצבע של כל העובדים, כל מורשי הכניסה או כל בני המשפחה. לאחר שמניחים את האצבע על המתקן, במקום המיועד, רק מורשי הכניסה יוכלו להמשיך הלאה. רק כאשר ישנו זיהוי וודאי הדלת תיפתח ותתאשר הכניסה.

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון?זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון? נציגינו עומדים לרשותך וישמחו להציג בפניך את הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים עבורך. או חייגו אלינו 0775030532


 
שירות בקליק