פתרונות תקשורת

רשתות טלפוניה ומרכזיות IP

בתחום פתרונות התקשורת, חברת ארקדינט תקשורת מבססת את פתרונות התקשורת על בסיס תשתית טלפוניה מסורתית ומרכזיות מסורתיות והתקנת מרכזיות מתאימות לצרכי והספק הלקוח. יחד עם זאת, ארקדינט  תקשורת מתקינה אף מוצרי מרכזייה מהמתקדמים היום בשוק, העובדים על-גבי רשת המחשוב והאינטרנט, שימושים בעורקי SIP, ובעלי יכולות סנכרון מלא מול מחשבי העסק, או לחילופין  מרכזיות IP משולבות אשר יודעות לעבוד גם עם עולם הטכנולוגיה המתבסס בעיקר על גבי הרשת הIP, אך יחד עם זאת עובדות בצורה אנלוגית בטכנולוגיה המסורתית. העמדות החכמות אשר החברה מספקת ומתקינה, בשילוב עם המרכזיות יוצרת סביבת עבודה נוחה ויעילה.

הקמת תשתיות

ארקדינט תקשורת מספקת התקנה ומכירה של מוצרי תקשורת מהטובים בעולם. החברה משמשת כמפיצה רשמית של מותגי תקשורת מהטובים בעולם. החברה נותנת שירותי תפעול מלאים החל מתכנון, התקנה ותפעול וכן אחריות על העבודה, טיפול שותף בציוד ברמת שירות טכנאים, מעבדות, ותמיכה ותפעול מרוחק.

עבודות בתחום התקשורת שאנו מבצעים

  • הכנה תשתיות טלפוניה
  • הכנה תשתיות כלבים ולווין
  • הכנה נקודות  רשת ואינטרנט
  • פריסה תשתיות וסיבים

חדרי מחשבים ושרתים

התקנת חדרי שרתים ושרתים התקנת חדרי שרתים מצריכה מומחיות מיוחדת. אנו נתכנן את החלל הייעודי לשרת ונכין אותו בהתאם לדרישות, נתקין מערכת מיזוג אוויר ומערכת חשמל, מנגנוני אבטחה ואל פסק, ארונות תקשורת מיוחדים וכל הדרוש בכדי לשמור על תקינותו של השרת. בהמשך, נספק ונתקין שרתי קבצים ושרתי דואר, ונחברם לרשתות התקשורת במשרד.

בית חכם

הבית החכם של ארקדינט מעניק לכם שליטה מלאה על כל מערכות החשמל של הבית על גבי ממשק אחד פשוט, קל ונוח לשימוש.

כל התאורה, מערכות המיזוג, התריסים, המולטימדיה ועוד מגוון מוצרים שהולך ומתרחב יתחברו לתוך מערכת אחת שתדע להפעיל את הכל באמצעות סמארטפון, טאבלט ואפילו בצורה ואוטונומית!

אנחנו באינספרה יודעים להפוך הבית שלכם לחכם גם אם הוא לא בשיפוץ/בנייה ביום עבודה אחד, בלי רעש, בלי לכלוך והבית שלכם הופך לחכם

מערכות מולטימדיה וכריזה

אנו מספקים פתרונות למערכת מולטי מדיה מושלמת כולל הגברה, הקרנה, מערכות שליטה,  כריזה .

צוות טכני של מתקינים מנוסים מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד לגמר כולל כיווני סאונד עם סיום ההתקנה בהתאם לאקוסטיקה המיוחדת לאולם והעברת הדרכה מקצועית למפעילי הציוד ולצוות הטכני של המתקן.

הניסיון שלנו נותן לכם מוצר באיכות גבוהה, אמינות ללא פשרות, חוסך לכם זמן ומשאבים

אנו נשמח לתת ייעוץ והצעה לכל פרויקט, אתגרים המשלבים מכניסים עניין והנאה מהתחום והמקצוע.

צורו קשר ונשמח לתת לכם את הפתרון המתאים.

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון?זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון? נציגינו עומדים לרשותך וישמחו להציג בפניך את הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים עבורך. או חייגו אלינו 0775030532


 
שירות בקליק