שאלות ותשובות

אנחנו חברה של 2 אנשים. האם אנחנו קטנים מדי, או שגם אנחנו נוכל לקבל שרות?

חברת ארקדינט  מספקת שירותים ו תמיכה מיוחדות לצרכי חברות קטנות  וכן לחברות גדולות

באיזה אזורים אתם מספקים שירות?

תחום הפעילות של החברה ארקדינט בין ראשון לציון כתחום הדרומי ועד חיפה בתחום הצפוני, לפעמים יש חריגות אם התמיכה בשרתי החברה בלבד ללא תחנות העבודה. לפרויקטים אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ, בהתחשב בגודל הפרויקט.

אנחנו חברה גדולה ויש לנו מנהל רשת משלנו. האם נוכל להשתמש בכם רק לשאלות מיוחדות?

נוכל לשתף פועלה עם נציג שלכם בכל תוחם התמיכה והשירות

אנחנו לא רוצים להתפזר בין ספקים ורוצים גם לקנות מימכם ציוד. האם זה אפשרי?

אנחנו מתרכזים בשרות ולא במכירת ציוד, אך כחלק משרות החברה אנחנו רוצים לספק לך את כל הפתרונות במקום אחד. ארקדינט עובדת עם המפיצים והיבואנים הראשיים כדי לאפשר את המחיר הנמוך ביותר בקניית מחשבים, שרתים, רישוי, ציוד תקשורת וכו'.

אני מקים רשת קטנה בבית וצריך רק נקודות תקשורת. האם אתם מגיעים גם לנקודות ספורות בלבד?

יש לנו ניסיון רב במגזר הפרטי והעסקי, מהקמת רשתות ענק וחוות שרתים לבתי מלון ומשרדים גדולים ועד לבתים פרטיים ומשרדים קטנים.
מעבר למקצועיות והשימוש בחומרים הטובים ביותר, אנחנו שמים דגש רב על אסתטיקה ומזעור נזקים למבנה בעזרת תכנון קפדני הנעשה לכל פרויקט.

האם קיימת אחריות לעבודות ולמוצרים שאתם מציעים?

חברת ארקדינט  הינה בין היחידות בארץ המציעה לכלל לקוחותיה אחריות של שנה על העבודה שבוצעה והמוצרים שהותקנו. כך, במקרה של תקלה ובמידת הצורך אנו מתחייבים לשלוח טכנאי מומחה תוך פחות מ48 שעות וללא שום עלות מצד הלקוח!

האם אתם מטפלים בתשתיות של חברות בזק?

חברת ארקדינט מציעה מתן טיפול מקצועי לכל תשתיות בזק. תשתיות בזק מהוות את האחוז הגדול ביותר מתשתיות התקשורת בישראל לכן חברת סיבים ערה לביקוש הרב הקיים לשירות מקצועי של חברה המתמחה ברשת זו ומציעה את שירותיה בטיפול בכל היבטיה של תשתית בזק באופן מקיף ובצורה מוחלטת, תוך כדי מוכנות לעריכת שינויים ושדירוגים לטעמו של הלקוח.

עש לי בעיה עם WIFI.האם קיים אצלכם פתרון לחיזוק אות WIFI הבייתי?

כן! אחת הבעיות הנפוצות ביותר בבתים הפרטיים בישראל היא חוסר אות אינטרנטי. חברת ארקדינט מציעה מגוון פתרונות זולים ללקוחות פרטיים על מנת לפתור את הבעיה הזו.

מה איכות המוצרים של חברת ארקדינט ?

חברת ארקדינט עובדת עם החברות המובילות בעולם ביניהם  לכן איכות המוצרים שלנו היא הטובה ביותר שקיימים ומוצרים אשר אנו רוכשים מיבואנים ונציגים רשמים

האם אני אקבל שירות מהיר יותר?

לחברת  ארקדינט תקשורת מחשבים תודעת שירות גבוה אנו נשמח לשרת אותך ולהציע לך את הפתרון הטוב ביותר לעסק שלך, לפי כן יש נספר דרכים לקבלת שירות אשר חוסכים זמן יקר ניתן למצוא את כל דרכי התקשרות והתמיכה בעמוד מרכז תמיכה  כמו כן ניתן ליצור קשר בכל המישורים בטלפון 0775030532

לא מצאת תשובה לשאלה שלך?

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי מוצר או שרות שלנו, או כל שאלה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.צור עימנו קשר ונשמח מיד לעמוד לשירותך בכל נושא!

    קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

    זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון?זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון? נציגינו עומדים לרשותך וישמחו להציג בפניך את הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים עבורך. או חייגו אלינו 0775030532


     
    שירות בקליק