פתרונות מחושב

חברות ומשתמשים רבות, חשופות לווירוסים, שריפות, בעיות חומרה או תקשורת ואלו עלולים לגרום לקריסת המערכת הממוחשבת בארגון ולהוביל לאובדן מידע יקר.

הסיכון של אסונות כגון אלו יכול לעלות לארגון באובדן אמינות ובמקרים אחרים, להביא לאובדן הלקוחות ואף לאובדן כספים רבים.

בדיוק מסיבה זו כל ארגון מבוסס מערכת מחשוב, צריך להצטייד בתוכנית התאוששות מאסון (DRP), המותאמת לצרכים הייחודיים שלו.

אנו מספקים את כל סוגי השירותים החל בתכנון והאפיון, עבור ביישום וכלה בתחזוקה ובתמיכה בתוכנית התאוששות מאסון.

מחשוב ענן הוא שירותי מחשוב החוסכים ללקוח את הצורך בהקמה ותחזוקה של מערך שרתים פנים ארגוני, ההתחברות לשרות מתבצעת דרך תקשורת אינטרנטית או אחרת. המודל העסקי הוא תשלום חודשי על כלל השירותים. מחשוב ענן חוסך עלויות.

לענן יתרונות רבים: הוא מצמצם את עלויות הרכש והתחזוקה של מערך המחשוב, מספק הגנה טובה יותר למידע הארגוני, משחרר משאבים משרתים קיימים ומאפשר גישה אוניברסלית מאובטחת לאפליקציות ולמידע הארגוני מכל מקום.

החברה מציעה מגוון שירותי ענן וביניהם :

ניהול תיבות דואר אלקטרוני בענן Microsoft Office 365 ,תוך ביצוע הגדרות של שיתופי יומנים, אנשי קשר, סנכרון טלפונים חכמים, ועוד.

סינון דואר המבטיח שהדואר המגיע לעסק מיועד אליו ומצמצם למינימום סיכונים מוחשיים ע"י חסימתם או הסרתם.

גיבוי בענן לעסקים – גיבוי המידע העסקי בשרתי הענן כשהוא מוצפן, בדגש על שימוש קפדני במערכות מתקדמות לאבטחת מידע.

שרתים בענן הינו שירות מתקדם וחדשני המספק מענה לעסקים רבים.

המעבר לשרתי ענן שהפך בקרב חברות רבות הוא חלק ממגמה התופסת תאוצה בשנים האחרונות, מגמה הכוללת מערכות ענן המותאמות בהתאמה מלאה לצרכיו של הארגון ומציעות זמינות רבה ויעילה יותר של מידע, גישה קלה ונוחה וגם חיסכון משמעותי בעלויות רכש ותחזוקה.

קשה לחשוב על בית או עסק מודרניים, המתנהלים ללא תשתית תקשורת כלשהי המחברת אותם אל העולם דרך האינטרנט, הרשת הסלולרית והקווית. יחד עם זאת, קל מאוד למצוא בתים ועסקים כאלה, שאינם מרוצים מאיכות חיבורי ה WiFi האלחוטיים, מנוחות השימוש ברשתות בכל נקודה בבית או בעסק, מהיכולת למצות את אפשרויות התקשורת שמציעה רשת אלחוטית מודרנית, או ממהירות הגלישה באינטרנט.

את כל הפתרונות ליצירת חיבוריות מלאה, מהירה, נוחה ואיכותית אל העולם החיצון, תוכלו למצוא בחבילת פתרונות התקשורת ורשת האינטרנט של חברתנו. חבילת פתרונות התקשורת של החברה, מיועדת לייצר פתרונות תפורים אישית לכל לקוח, על מנת לספק מענה לכל הצרכים, הרצונות וציפיות הלקוח מרשת התקשורת הביתית או העסקית, ולהותיר מרחב גדול של גמישות והתאמה לצרכים עתידיים.

אחרי שתחוו את חוויית התקשורת האולטימטיבית על בסיס פתרונות התקשורת של ארקדינט, לא תוכלו להבין איך הסתדרתם בלעדיהם עד היום ואיך לא הכרתם את כל מגוון האפשרויות שהם פותחים בפניכם.

מהם פתרונות התקשורת ורשת האינטרנט שמציעה ארקדינט?

חברת ארקדינט, מציעה פתרונות מקיפים מקצה לקצה למגזר העסקי והפרטי, החל מתשתית התקשורת ועד חוויית המשתמש ברשת. את סט הפתרונות שמציעה החברה, נכון יותר לראות כשרשרת שכל אחת מהחוליות שלה יכולה לשנות לחלוטין את חוויית השימוש ברשת התקשורת, ומכאן החשיבות להבטיח שהשרשרת הזאת תיבנה בצורה מושלמת מתחילתה ועד סופה, בניצוח גורם מקצועי ויסודי שרואה את התמונה הגדולה והמלאה.

בתחום התשתיות, מציעה ארקדינט שירותי תכנון, בנייה ותחזוקת רשתות תקשורת, החל ממשתמש אחד ועד מאות עמדות קצה. המדובר בתהליך מורכב, המחייב הבנה של צרכי השימוש והאבטחה של הלקוח, ובניית הרשת על כל מרכיביה לרבות: עמדות קצה, שרתים, חיווט פנימי, Access Points לחיבור אלחוטי, לוחות תקשורת, רשת תקשורת קווית וחיבורה לרשת המחשוב, לרשת הסלולר ומערכות מיגון מקומיות.

כמו כן, במסגרת התהליך מבוצעת הקמה והרצה של הרשת, במסגרתה מותקנות תוכנות קצה ותוכנות שרת מתאימות, ונבחנת רמת הביצועים של כל תחנת קצה, כל פונקציה אפשרית ברשת וכל רכיבי הרשת בתוך הרשת פנימה ואל מול רשתות חיצוניות. התהליך כולו מבוצע באמצעות צוות מומחים, הכולל מומחי מחשוב ותקשורת ואנשי מקצוע לניתוח צרכי הלקוח ותפירת הפתרון המתאים לו ביותר.

האם פתרונות תקשורת יכולים להיות רלוונטיים גם למשתמש הביתי?

פתרונות תקשורת ורשת אינטרנט הם חובה בלתי נמנעת עבור עסקים, המעוניינים למצות את הפוטנציאל העסקי שמעמידות לרשותם רשתות המחשוב, התקשורת והאינטרנט. קיומה של רשת מחשוב ותקשורת בעסק ואיכותה של הרשת, יכולות להשפיע בצורה דרמטית על יעילות העבודה בעסק, על ניהול נכון של התהליכים העסקיים ובסופו של דבר גם על השורה התחתונה של העסק.

יחד עם זאת, פתרונות התקשורת של ארקדינט מתאימים גם לבתים פרטיים, המבקשים ליצור חיבור אפקטיבי של מספר תחנות קצה, הממלאות תפקידים שונים בחוויית המחשוב והתקשורת הביתית. תחנות קצה אלה יכולות לכלול: רשת טלוויזיות חכמות, סטרימר, נתב אלחוטי, מחשבים נייחים וניידים, מכשירים ניידים (טאבלטים וסמארטפונים), מגברי אות לקליטה איכותית בכל רחבי הבית, טלפון, פקס ואפילו שרת ביתי מרכזי.

על אף שרשת תקשורת היא מציאות נוכחת הרבה יותר במגזר העסקי, בשנים האחרונות משקיעים יותר ויותר בתים פרטיים בהקמת רשתות תקשורת ביתיות, רשתות שמאפשרות לדיירי הבית לחוות את מהפיכת האינטרנט והחיבוריות בדרכים ובצורות שאינן קיימות ברשת ה-WiFi הביתית הבסיסית.

מה אתם צריכים לעשות כדי ליהנות מפתרונות התקשורת של ארקדינט?

כדי ליהנות מפתרונות התקשורת ורשת האינטרנט של ארקדינט כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לספר לנו על הרצון הזה. אנו נשלח אליכם נציגים מקצועיים שיבדקו איתכם את הצרכים המקצועיים והפרטיים שלכם, ויתכננו עבורכם רשת תקשורת מלאה מא' ועד ת'. לאחר גיבוש והתכנסות סביב מבנה הרשת, מרכיביה ויכולותיה, אנו נגיע עם צוות טכני ונקים עבורכם את הרשת במקום, ולא משנה מה היקפה ומה רמת המורכבות שלה.

פתרונות התקשורת של ארקדינט מבוססים כולם על רכיבים איכותיים ומקצועיים, החל מעמדת הקצה ועד רמת כבל ומחבר התקשורת. יחד עם זאת, באפשרותנו להציע לכם סטים שונים של רכיבים על מנת להתאים את הרשת למסגרת התקציב העומדת לרשותכם מבלי לפגוע בביצועי הרשת ובפונקציונליות שלה.

כמו כן, הצוות המקצועי של ארקדינט עומד לרשותכם בכל מקרה של תקלה או פגיעה בחוויית השימוש ברשת, לרבות מתן פתרונות מרחוק ופתרונות בזמן אמת. שירותי התחזוקה של ארקדינט תקשורת הופכים לקריטיים עבור עסקים שכל תקלה ברשת המחשוב העסקית, יכולה לגרור פגיעה בפעילות העסק, אובדן רווחים ואף אובדן לקוחות. ב ארקדינט מודעים היטב לחשיבות הנושא, ולכן מציעים פתרון מיידי, מקיף ואיכותי על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בתחום.

אחרי שתחוו את עולם המחשוב, התקשורת והאינטרנט עם רשתות התקשורת והמחשוב של ארקדינט תקשורת, כבר לא תוכלו לחזור לעולם לרשת ה-WiFi הביתית, וגם לא תרצו לעשות זאת.

שירותים נוספים

סטור פיסי , חנות מחשוב וציוד נלווה למחשבים – מכירת מחשבים נייחים ומחשבים ניידים של חברות ידועות כגון APPLE, ASUS, DELL, HP, LENOVO, TOSHIBA וכדומה. מכירת טלפונים סלולרים, סמארטפונים, טאבלטים, מבחר ענק של ציוד נלווה למחשבים, כבלים , מטענים , אוזניות , רמקולים , מקלדות ,עכברים , כרטיסי זיכרון , אל -פסקים, דיסקים קשיחים למחשב , מדפסות, טונרים, ראשי דיו , תיקים וכיסוים למחשבים ניידים וסוללות . כמו כן ישנו מבחר ענק של ציוד נלווה לטלפונים סלולריים וטאבלטים , אוזניות אלחוטיות, בלוטוס ועוד מגוון רב של אבזרים.

storepc

בנוסף אנו מפעלים fixil  הוקמה במטרה לענות לדרישות ההולכות וגוברות למתן פתרונות תיקון מחשבים וסמארפונים

שירותי fixil עובדת עם כל מגזרי התעשייה, לקוחות פרטיים,עסקים קטנים ובינוניים, עסקים גדולים וארגונים.

במעבדה fixil מומחים בתחום המחשב והסלולרי  בעלי ניסיון של למעלה מ–15 שנים בתחומי  אשר מאפשרים ליישם פתרונות  בהתאם לצרכי הלקוח .
היחס אישי, המקצועיות גבוהה כולל בניית קונפיגורטורים, ייעוץ לגבי שירות  והפתרון המתאים ללקוחות אשר פונים למעבדה
לחברה שותפים עסקיים רבים המאפשרים להציע מגוון ציודים חדשים, מחודשים, משומשים ובמחירים אטרקטיביים.
מעבדת fixil הינה חברה דינאמית הפועלת בזריזות ללא ביורוקרטיה מסורבלת ומיותרת עם דגש על אחריות ושירות מהיר ומשביע רצון.
הצוות העומד לרשותכם, הינו צוות מקצועיים לכל דרישות התקשורת והמחשוב הכוללים התקנות ואינטגרציה באחריות מלאה.

admin-ajax

קבע פגישת יעוץ ללא התחייבות, עכשיו!

זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון?זקוק לייעוץ מקצועי? הכוונה? תכנון? נציגינו עומדים לרשותך וישמחו להציג בפניך את הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים עבורך. או חייגו אלינו 0775030532


 
שירות בקליק